На Кіровоградщині провели відпрацювання смт Добровеличківка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46293_1.jpg)
Щоб осінньо-зимовий період пройшов для жителів області без вогневих випадків і втрат від них, рятувальники систематично проводять масово-роз’яснювальну роботу серед населення та нагадують, що варто неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації газових та електричних приладів, печей, груб, камінів.
9 листопада працівники районного підрозділу Управління ДСНС в області провели профілактичне відпрацювання житлового сектора смт Добровеличківка.
Багато жителів селища мають у будинках пічне опалення, тому рятувальники під час бесіди взяли на озброєння, в першу чергу, питання утримання у справному стані та правила експлуатації печей і груб. Рятувальники детально розповіли жителям, яких помилок треба уникати, аби не сталося пожежі у будинках. Зокрема не можна використовувати неперевірені на тягу й неочищені від сажі печі та димоходи, також наголосили, що заборонено користуватися печами, які мають тріщини, розміщати дрова, вугілля та інші горючі речовини й матеріали безпосередньо перед топковим отвором та ні в якому разі під час їх експлуатації не залишати без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям.
Аби переконати жителів селища, наскільки ці поради є важливими, працівники Служби «101» під час розмови наводили приклади виникнення пожеж, що сталися вже цієї осені в оселях тих громадян, які нехтували правилами пожежної безпеки. У ході відпрацювання рятувальники вручали листівки, в яких детально викладено поради як уникнути пожеж в опалювальний період.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)