На Кіровоградщині планують створити класи безпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58401_1.jpg)
29 вересня представники Кропивницького РУ ГУ ДСНС в області та ювенальної превенції Кропивницького РУ ГУ НП в Кіровоградській області провели зустріч із представниками Катеринівської, Великосеверинівської, Соколівської, Первозванівської, Компаніївської громад.
Під час зустрічі присутні обговорили перспективи створення Класів безпеки в навчальних закладах. Крім того, фахівці Служби порятунку передали громадам навчально-інформаційні ігрові набори з мінної безпеки, розроблені ЮНІСЕФ для освітян. Матеріали призначені для Класів безпеки, які будуть створені у цих громадах.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)