На Кіровоградщині минулий рік став рекордним за кількістю бажаючих оформити закордонний паспорт
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40874_1.jpg)
У 2017 році до підрозділів Управління Держаної міграційної служби в Кіровоградській області звернулось для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон майже 60 тисяч жителів Кіровоградщини.
У порівнянні з 2016 роком минулого кількість бажаючих отримати закордонний паспорт збільшилась на 26 538 осіб. Попит в основному зріс за рахунок можливості подорожувати до країн Європейського Союзу без оформлення віз.
Минулого року також збільшилась і кількість підрозділів УДМС, де можна оформили біометричний паспорт. Отримати паспорт для виїзду за кордон, який містить електронний чіп із біометричними даними власника документу, можна в апараті УДМС та 24 територіальних підрозділах у районах області незалежно від реєстрації місця проживання. З листопада підрозділи міграційної служби були підключені до онлайн-сервісу "Електронна черга", що дає можливість самостійно обрати дату і час відвідання.
УДМС України в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)