На Кіровоградщині 5 разів надавали допомогу по буксируванню автомобілів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44437_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 5 разів залучались для надання допомоги водіям на автошляхах області.
Двічі таку допомогу надавали рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький (вул. Братиславська та вул. Вокзальна в обласному центрі) та 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Добровеличківка (біля с. Тернове та у м. Помічна).
Також на автошляху Олександрівка – Чигирин рятувальники 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівки відбуксирували на безпечну ділянку автошляху автомобіль, який потрапив у кювет.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)