Міський голова Кропивницького закликав містян святкувати Великдень вдома
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54781_1.jpg)
- Я звертаюсь до вас, шановні поліцейські і спеціалісти Держпродспоживслужби. Наближаються Великодні свята, поминальні дні, низка вихідних травневих днів. Будь ласка, заклик: “Великдень вдома!” не повинен повиснути у повітрі. Минулого року нас почули і священники, і віруючі. Ситуація сьогодні значно складніша! Тому святкуємо в родинах, вдома, слухаємо, дивимось богослужіння online. Молимося в душі за спокій, за мир, щоб всі були живі і здорові. З чистими помислами!, - наголосив Андрій Райкович.
Андрій Райкович також звернувся до правоохоронців з проханням організувати посилені чергування біля кожного храму. А відділ комунікацій з громадськістю з офіційними листами звернеться до кожної єпархії з нагадуванням про необхідність неухильного дотримання жорстких правил карантину.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)