Міська влада постійно турбується про маленьких олександрійців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9109_1.jpg)
За дорученням міського голови С.Цапюка, в дитячій міській лікарні Олександрії облаштовано кімнату для тимчасового перебування малюків, від яких відмовились батьки або їх було позбавлено батьківських прав.
Прийняти таке рішення владу спонукав випадок з маленьким Богданчиком, від якого відмовилася мама. На сьогоднішній день у приміщені здійснено ремонт, встановлено нові сучасні меблі, пристосовані для маленьких пацієнтів: ліжко, повивальний стілець та стілець для харчування тощо. За кімнатою закріплений медичний персонал, а на час перебування у ній малюків додатково залучається фахівець, який знаходиться з дитиною цілодобово. Зараз в дитячій міській лікарні перебуває місячна Віталінка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)