Лісівники вже готуються до пожежонебезпечного сезону! (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9053_1.jpg)
13 березня на території ДП «Олександрівський лісгосп» проведено навчальний семінар-нараду щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду із головними лісничими лісогосподарських підприємств області. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ.
Завідувач сектором лісорозведення Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Лариса Романська запевнила, що вже сьогодні необхідно докладати максимум зусиль для вжиття всіх заходів з підготовки лісівників до пожежонебезпечного періоду. Так, необхідно в першу чергу повністю укомплектувати пункти зосередження протипожежного інвентарю, адже період пожежної небезпеки от-от розпочнеться – із настанням стійкої сухої погоди, а також початком сезону масових пікніків. Лариса Йосипівна звернула особливу увагу на ведення відповідної документації, а також інші актуальні питання.
Величезної уваги вимагає питання укомплектування вакантних посад працівників державної лісової охорони в окремих лісгоспах обласного управління, тому що через відсутність необхідних працівників значні площі лісових масивів залишатимуться без належної охорони.
Враховуючи те, що більшість лісових пожеж виникає з вини населення, необхідно постійно проводити зустрічі, лекції та роз’яснювати правила поводження у лісах, встановлювати наглядну агітацію та інформувати через різноманітні засоби масової інформації.
Спеціалісти відвідали Олександрівське та Бірківське лісництва лісгоспу, де побачили стан пунктів зосередження протипожежного інвентарю – тут лісівники вже готові до нового «гарячого» сезону: пункти укомплектовані необхідною кількістю лопат, відер, сокир, грабель, вогнегасників та інших засобів, за допомогою яких йде боротьба із пожежами. Крім цього, на базі кожного лісництва створюються запаси паливно-мастильних матеріалів, завдяки чому працівники державної лісової охорони завжди можуть оперативно реагувати на випадки загорянь. Головні лісничі оглянули наявну у лісництвах техніку, за допомогою якої проводиться як гасіння самих загорянь, так і техніку, завдяки якій проводяться профілактичні заходи: створюються та поновлюються мінералізовані смуги.
Минулого року лісівники Кіровоградщини зменшили кількість випадків пожеж на третину порівняно із 2010 роком, а тому цього року мають намір досягти чималих результатів та спільними силами вберегти лісові перлини від вогню.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)