Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кропивницький: водій тролейбусу «кинув» інваліда-колясочника

Апрель 15, 2017 | Новини | Просмотров: 1359 | Комментариев: 0

Вчора, 14 квітня, у Кропивницькому на зупинці «Друкарня» водій тролейбусу №10 залишив на зупинці інваліда-колясочника.

Кропивничани вчора стали свідками, коли інвалід-колясочник приблизно у 11:20 намагався потрапити у салон новенького тролейбусу, який обладаний під таких інвалідів. Але тролейбус зачинив перед хворою людиною двері, від'їхав пару метрів та зупинився. Інвалід-колясочник подумав, що у водія прокинулася совість, та почав поспішати, щоб на візку доїхати до дверей тролейбусу.

Але, яке було здивування усіх присутніх на зупинці, коли тролейбус, не відчинивши двері, поїхав далі по маршруту у центр міста. Чоловік з обмежиними можливостями розгубився від такого вчинку водія. Тролейбус не був дуже переповнений, щоб забрати людину із зупинки.

Наш світ неповинен бути тільки для здорових, треба пам`ятати, що люди з обмеженими можливостями мають такіж самі права, як і всі решта.

Вчора, 14 квітня, у Кропивницькому на зупинці «Друкарня» водій тролейбусу №10 залишив на зупинці інваліда-колясочника.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете