Кропивницький: у міській раді офіційно представили нового заступника міського голови
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32380_1.jpg)
Міський голова Андрій Райкович сьогодні, 4 серпня, офіційно представив керівникам виконавчих органів міської ради свого заступника Наталію Дзюбу.
Наталія Дзюба затверджена на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів рішенням міської ради 30 липня поточного року і опікуватиметься вона гуманітарним блоком питань життєдіяльності територіальної громади.
- Я прошу всіх начальників управлінь та відділів максимально допомогти Наталії Євгенівні оперативно ознайомитися з поточною діяльністю у сфері її відповідальності, закладами, фінансуванням, ходом ремонтних робіт, щоб вона могла найшвидше увійти в курс справ і розпочати ефективно працювати, - звернувся очільник міста до міських посадовців.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)