Кропивницький: у Донецькому національному медичному університеті студенти змінили білі халати на вишиванки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43445_1.jpg)
17 травня в Україні відзначають День вишиванки. Святкують його не так давно, але за короткий час вишиту сорочку у третій четвер травня одягають все більше українців.
Таке свято сьогодні є чудовою нагодою одягти вбрання, у якому ходили усі українці ще сто років тому, і яке вдалося не втратити аж до проголошення незалежності нашої держави. І хоча зараз вміння вишивати вже не передається з покоління в покоління, традиція носити вишиванку не забувається саме завдяки таким святам.
У Донецькому національному медичному університеті студенти та викладачі другого медичного і міжнародного медичного факультетів залюбки змінили цього дня білі халати на вишиванки. В університеті навчаються громадяни різних країн, тому День вишиванки є чудовою нагодою представити національні традиції українців.
У актовій залі асистент кафедри анатомії людини №2 Тамілла Асрієва разом з охочими студентами організувала святковий концерт та танцювальний флешмоб. Відкрили заходи виконанням національного Гімну. Привітала студентів та викладачів помічник ректора ДНМУ Алла Наволокіна та подякувала за активну участь у підготовці свята.
Студенти підготували слайд-шоу про минулорічне свято та створили відеоролик, у якому прочитали український вірш про вишиванку.
Зі сцени звучали українські пісні, їх виконували як студентки національного факультету, так іноземні студенти ДНМУ. Тимур з Узбекистану виконав класичну композицію «Ніч яка місячна» , а Тіматі з Гани разом зі студенткою Асею заспівали запальну пісню, розгорнувши наприкінці український прапор. Окрім цього, узбецькі студенти подарували глядачам андижанську польку.
Але без гопака та українських танців свято вишиванки було б неповним. Тож студенти обох факультетів провели танцювальний флешмоб під «Дикі танці» Руслани.
На завершення свята студенти медичного університету ще раз повторили танцювальний виступ біля «Янгола-охоронця» та зробили безліч фото як згадку про те, що щира посмішка і вишиванка здатні об’єднувати людей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)