Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кропивницький розпочинає рік з реформування вторинного рівня медичної допомоги

Январь 05, 2019 | Новини | Просмотров: 594 | Комментариев: 0

Міська рада міста Кропивницького вже 2 січня оприлюднила проект рішення про перетворення (реорганізацію) двох найпотужніших закладів охорони здоров’я міста

 Після затвердження згаданих рішень, в Кропивницькому функціонуватимуть, як комунальні некомерційні підприємства «Міська лікарня швидкої медичної допомоги Міської ради міста Кропивницького» та «Міський пологовий будинок з функціями пренатального центру ІІ рівня». 

«Рада Експертів» підтримує таке рішення. Воно є сміливим кроком, адже відповідно до реформи, медичні заклади вторинної ланки переходитимуть на нову модель фінансування (в залежності від об’єму наданих медичних послуг, згідно договору від НЗСУ) лише в 2020 році.

Однак, такі прогресивні рішення міської ради не варто вважати передчасними. Реорганізація медичних закладів міста у комунальні некомерційні підприємства сприятиме збільшенню їх самостійності в господарських і управлінських справах. Підприємства вимушені будуть поліпшувати якість медичної допомоги а також підвищуватимуть економічну ефективність використання власних ресурсів. 

Разом з тим, вважаємо за необхідне забезпечити громадський супровід процесу прийняття проектів рішень та подальшої організації роботи нових комунальних некомерційних підприємств. Учасники медичної групи коаліції громадських організацій «Рада Експертів» готові допомогти в реалізації цієї реформи.

Бочаров-Туз Володимир 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений