Кропивницький: надзвичайні події з 6 по 7 вересня

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:
м. Новоукраїнка: виникла пожежа автомобіля Daewoo. Причина – коротке замикання електромережі автомобіля.
м. Гайворон: виникла пожежа 200 м2 сміття на території міського сміттєзвалища. Причина пожежі встановлюється.
Гайворонський р-н, с. Бандурове: виникла пожежа 45 м2 господарчої споруди, 300 кг сіна, 5 м3 дров та 8 м2 покрівлі гаражу в домоволодінні. Причина пожежі встановлюється.
м. Бобринець: виникла пожежа 2,5 га сухої трави на відкритій території. Причина пожежі встановлюється.
Онуфріївський р-н, Попівська с/р: виникла пожежа 200 м2 сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Петрівський р-н, с. Козацьке: виникла пожежа 1000 м2 сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
м. Кропивницький, вул. Маланюка: виникла пожежа 200 м2 сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
м. Кропивницький, вул. Байкальська: виникла пожежа 100 м2 сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
м. Кропивницький, Олександрійське шосе: виникла пожежа 300 м2 сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
м. Кропивницький, вул. Ялтинська: виникла пожежа 100 м2 сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
м. Кропивницький, пров. Шахтарський: виникла пожежа 50 м2 сміття на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
м. Бобринець: виникла пожежа 30 м2 господарчої споруди та домашніх речей в домоволодінні. Причина пожежі встановлюється.
м. Гайворон: виникла пожежа сухого дерева на відкритій території. Причина пожежі встановлюється.
Петрівський р-н, с. Іскрівка: виникла пожежа 16 м2 покрівлі літньої кухні в домоволодінні. Причина пожежі встановлюється.
Кіровоградський р-н, Первозванівська с/р: виникла пожежа 500 м2 сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
м. Гайворон: виникла пожежа 30 м2 сміття на відкритій території. Причина пожежі встановлюється.
м. Кропивницький, вул. Обознівська: виникла пожежа 15 м2 сміття на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Прес-служба Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

