Кропивницький: надзвичайні події з 2 по 4 грудня

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:
м. Кропивницький, вул. Юрія Краснокутського та вул. Волкова: підрозділами ДПРЧ-2, 6 надано допомогу по відкриванню дверей квартир.
м. Світловодськ: виникла пожежа 12 м2 перекриття та 4 м2 домашніх речей у господарчій споруді на території приватного домоволодіння. Причина пожежі встановлюється.
Устинівський р-н, с. Березуватка: виникла пожежа 84 м2 покрівлі житлового будинку, 120 м2 покрівлі господарчої споруди і 30 м2 домашніх речей на території приватного домоволодіння. Причина – встановлюється.
Знам’янський р-н, смт Знам’янка-Друга: виникла пожежа 4 м2 балки перекриття в приватному житловому будинку. Причина – встановлюється.
Підрозділи Управління У ДСНС України в області залучались 34 рази для вилучення автомобілів з ускладнених ділянок доріг м. Кропивницького та Кіровоградської області. Надано допомогу по вилученню 50 одиниць техніки, з них: 11 легкових, 36 вантажних автомобілів та 3 автобуси.
Прес-служба Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області

Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Коментуйте.
Комментарии для сайта Cackle Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

