Кіровоград: вечір пам'яті Володимира Івасюка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25138_1.jpg)
Особливий мистецький проект - Вечір пам'яті Володимира Івасюка "Візьми з собою мою пісню - я в неї щастя наспівав..." 4 березня, в день його народження. Місце проведння - галерея "Єлисаветград" о 18.00
Зустріч є благодійною, вхід вільний, проте організатори пропонують лімітовану колекцію авторських листівок, ілюстрованих Ольгою Макаревич за мотивами пісень Володимира Івасюка, мотиваційні та патріотичні магніти і наліпки.
Кошти будуть передані пораненому кіровоградському бійцеві Вадимові Довгоруку на лікування.
Це відкритий мистецький майданчик для творчого діалогу - якщо ви музикант чи виконавець або у вас є знайомі виконавці, для яких творчість В.Івасюка є близькою, - долучайтеся!
Просимо заздалегідь повідомити про участь для узгодження композицій для виконання. Вітається акустичний формат виступу.
Контактна особа: Ірина Ткаченко, 80976931163
Організатори - шанувальники творчості Володимира Івасюка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)