Кіровоград: у бібліотеці відбувся день родинного читання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30625_1.jpg)
Чудового, весняного дня 27 березня 2015 року в бібліотеці ім. Шевченка відбувся захід "День родинного читання".
Це не просто захід, а справжнісіньке родинне свято, завдяки якому не тільки діти, а й дорослі поринули в світ дитинства та казки. Батьки разом з дітьми грали в ігри, відгадували загадки, танцювали батл.
В кінці свята Юлія Бершадська від імені Голови обласної організації інвалідів Сергія Подорожного привітала всіх присутніх, побажала миру, злагоди, терпіння й любові. Адже для цього в нас все є. Є добрі та щирі серця, батьки, родини, гарні друзі.
Подарунками для особливих діток стали звичайно ж книги, адже книга - це джерело мудрості, а мудрі та освідчені люди - це запорука сильної, успішної, квітучої держави.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)