Кіровоград: сонячне свято "День міста" у дендропарку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17579_1.jpg)
Юніорбанк і організація дитячого розвитку “Сонечко” подарували юним кіровоградцям спеціальну розважальну програму та провели сонячне свято “День міста” у дендропарку.
Всі разом і дорослі і діти навчались командному духу та через ігри, конкурси і веселі забавки пізнавали ази фінансової грамотності . Всім малюкам було цікаво отримати яскраві призи - значки, магнітики, ручки, а ще цікавіше - намалювати на асфальті свою мрію.
“Як приємно бачити щасливих діток, які готові сприймати цікаву та корисну інформацію, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник Направлення Агентська мережа Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Ми не перший рік співпрацюємо з адміністрацією дендропарку та організацією дитячого розвитку “Сонечко”, які допомагають нам в підготовці та проведенні цікавих, пізнавальних свят для дітей та підлітків. Такі спільні заходи для всіх лише на користь - і для діток, які знаходять для себе багато цікавого, і для їх батьків - які можуть разом зі своїми чадами приймати участь у змаганнях, разом радіти та вболівати один за одного”.
“Скільки щасливих хвилин сімейного відпочинку нам сьогодні подарували ЮніорБанк і “Сонечко”. Дійсно, подарували кожному з нас по промінчику сонечка, промінчику радості та добра, - ділиться враженнями Катерина Селіванова, мати Кирила та Данилка. - Таких свят повинно бути якнайбільше, адже вони не тільки дарують позитив, але й навчають. Я сама відкрила для себе багато нового та цікавого.”
У цей же час у Ковалівському парку обласного центру співробітники ЮніорБанку дарували справжню казку всім дітлахам, які прийшли на свято. Через казкових героїв юні кіровоградці знайомились з БізнесШколою та пізнавали світ фінансів.
Освітня програма Юніорбанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)