Кіровоград: міська рада звільнила Володимира Смірнова від обов’язків секретаря
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30656_1.jpg)
У Кіровоградській міській раді завершилася процедура таємного голосування щодо звільнення Володимира Смірнова з посади секретаря.
У голосуванні взяли участь 27 депутаів, з яких 26 проголосували “за” і один – “проти”. Володимир Смірнов участі у голосуванні не брав і покинув сесійну залу.
Міський голова Андрій Райкович вніс пропозицію затвердити на посаді секретаря міської ради депутата Сергія Бойка, члена депутатської групи “Європейський вибір”.
- Я докладу усіх зусиль, щоб об’єднати весь депутатський корпус навколо вирішення актуальних проблем територіальної громади, - сказав Сергій Бойко, дякуючи за високу довіру.
Управління апарату міської ради розпочало підготовку процедури таємного голосування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)