Голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін привітав ФК Олександрія з виходом команди у Прем єр-лігу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5462_1.jpg)
По завершенні футбольного матчу, який відбувся в Олександрії на футбольному стадіоні «Ніка» між командами ФК «Олександрія» та «Сталь» (м. Алчевськ), Сергій Ларін взяв участь у церемонії нагородження членів команди ФК «Олександрія» з нагоди виходу команди у Прем’єр-лігу.
Вітаючи олександрійських футболістів з визначною для футбольного клубу подією, керівник області побажав їм подальших успіхів та спортивних досягнень у Прем’єр-лізі.
На честь футбольної команди відбувся концерт та святковий феєрверк.
джерело сайт ОДА
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)