ФК «Зірка» організовує виїзд вболівальників до Олександрії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32655_1.jpg)
У неділю, 28 серпня, в Олександрії на стадіоні «Ніка» відбудеться дербі Кіровоградщини – матч шостого туру Ліги Парі-Матч між ФК «Олександрія» та кропивницькою «Зіркою».
ФК «Зірка» організовує виїзд фанатів, які завжди намагаються підтримати команду у виїзних матчах. До Олександрії фанати груп «Iron Star» і «Volcano» відбудуть трьома автобусами.
Окрім того, футбольний клуб «Зірка» забезпечить транспортом вболівальників, котрі мають річний абонемент на відвідування домашніх матчів «Зірки» у сезоні 2016/17 років. Бажаючих записатися до поїздки прохання звертатися до кабінету прес-служби «Зірки» на другому поверсі адміністративного корпусу стадіону «Зірка». При собі мати абонемент.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)