До уваги чорнобильців Ленінського району
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5997_1.jpg)
Одним із актуальних напрямків діяльності управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у м.Кіровограді ради є організація санаторно-курортного лікування та оздоровлення населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, повідомляє інтернет-видання «FotoInform».
Повідомляємо, що для отримання санаторно-курортної путівки у 2012 році або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2000р. №800 «Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» , необхідно подати заяву та медичну довідку (Форма 070-у) в управління до 15 жовтня 2011 року.
Оксана Гросул начальник відділу компенсаційних виплат постраждалим від аварії на ЧАЕС
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)