Для пацієнтів Центральної міської лікарні у Кропивницькому створені комфортніші умови
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54611_1.jpg)
Сьогодні, 08 квітня, з робочою поїздкою стаціонар №1 Центральної міської лікарні відвідали заступник міського голови Сергій Колодяжний та начальник управління охорони здоров'я міської ради Оксана Макарук.
У медичному закладі повністю відремонтовані дві палати тимчасового перебування хворих. Стан забезпечення умов лікування хворих та роботи медичних працівників закладів охорони здоров’я Кропивницькому на особистому контролі тримає міський голова Андрій Райкович.
- Минулого тижня ми інспектували хід виконання ремонтних робіт. Нині палати вже відремонтовані. До того ж, в них замінені старі ліжка на нові. Поставлене міським головою завдання ми виконали. Вже сьогодні хворі можуть розміщуватись в комфортніших умовах перебування, - наголосив Сергій Колодяжний.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)