Чергову партію гуманітарної допомоги отримали рятувальники Кіровоградщини (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61709_1.jpg)
Днями на Кіровоградщину прибула гуманітарна допомога від Швейцарії. Передали її кропивницьким рятувальникам колеги з Головного управління ДСНС у Київській області.
Цього разу область отримала два компресори високого тиску з електроприводом, що мають автоматичний режим керування та оснащені системою фільтрації.
Вони досить зручні в експлуатації. За їх допомогою пожежно-рятувальні підрозділи проводитимуть наповнення балонів на стисненому повітрі, без яких просто неможлива робота у задимленому приміщенні.
Також автопарк Кіровоградського гарнізону поповнив пожежний автомобіль IVECO VIN, який відтепер залучатиметься на ліквідацію надзвичайних подій на Кіровоградщині.
Більше пожежно-рятувальної техніки та обладнання означає більше безпеки для наших громадян. Дякуємо за підтримку!
ГУ ДСНС України у Київській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)