Біля приміщення Кіровоградської ОДА відбувся пікет (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43439_1.jpg)
Вчора, 17 травня, відбулася акція у формі пікету, з нагоди приїзду до обласного центру в.о. Міністра охорони здоров’я України Ульяни Супрун
Учасники акції намагалися зустрітися та поспілкуватися з Міністром та отримати відповіді на питання, що стосуються функціонування системи охорони здоров’я в Кіровоградській області
Коли з приміщення Кіровоградської ОДА вийшла в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун та підійшла до учасників акції.
З в.о. Міністра поспілкувався організатор акції та закликав її звернути увагу на проблеми охорони здоров’я Кіровоградщини, а саме присутність корупції в лікарнях, скорочення ліжко-місць, закриття лікарень в районах та відсутність лікарів в селах.
Ульяна Супрун вислухала всі запитання та побажання учасників акції та пообіцяла їх вивчити. Також в.о. Міністра зазначила, що реформа медицини призведе до поліпшення ситуації в медичній сфері на території всієї країни вже найближчим часом.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)