Безпекову розвагу для малечі влаштували у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61943_1.jpg)
Рятувальники завітали до дитячого садочку №3 Незабудка в обласному центрі.
Там на зустріч з ними чекали маленькі шанувальники безпечних розваг. Гра “Безпечна мандрівка”, яку підготували рятувальники для малечі, цього разу трішки пішла не за планом.
А всьому виною - вередлива Баба Яга, що намагалася заплутати учасників казкової мандрівки на шляху до безпеки. Та зробити це нелегко, адже надзвичайники завжди напоготові. Разом з ними діти навчилися відрізняти правильне від хибного, безпечне від небезпечного.
Під час гри діти уявляли себе справжніми пожежними, що мчать рятувати будинок від вогню. А ще допомагали постраждалим та вчилися евакуюватися із задимленого приміщення.
Пригадали й правила у разі зустрічі з вибухонебезпечними знахідками та на прикладах розібрались, де можуть ховатися капосні міни.
У гості до малечі рятувальники завітали з подарунками. Кожен учасник гри отримав збірку повчальних та цікавих історій “Вартові безпеки”.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)