Бейсболісти з Кропивницького зустрілись із мером Нью-Йорку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58477_1.jpg)
Збірна України з бейсболу, у складі якої тренери та гравці з Кіровоградщини, у межах своєї поїздки до Нью-Йорку, США, зустрілись із очільником міста Еріком Адамсом.
Нагадаємо, у Нью-Йорку в збірної заплановані благодійні матчі з поліцейським та пожежним департаментами міста, під час яких відбуватиметься збір коштів на відновлення зруйнованих війною спортивних споруд.
Українська команда подарувала меру Нью-Йорку жовто-блакитне джерсі збірної. Подарунок у відповідь – бейсбольний м’яч, який одразу підписано автографами учасників.
Також на сходах мерії пройшла прес-конференція збірної для декількох телевізійних каналів.
Фото: офіційний акаунт у Твіттері Офісу мера Нью-Йорку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)