Аварія в Новоархангельському районі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6006_1.jpg)
31 липня 2011 року о 11.50 год. на 623 км. автодороги сполученням «Стрій – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка» водій автомобіля «Ваз 2109», 21-річний житель Маловисківського району, не вибрав безпечну швидкість руху, відволікся від керування, виїхавши на зустрічну смугу, скоїв зіткнення з автомобілем «Деу», яким керував 31-річний житель. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УДАІ УМВС Кіровоградської області .
В результаті аварії водія автомобіля «Део» з тілесними ушкодженнями у вигляді ЧМТ було госпіталізовано до Новоархангельської ЦРЛ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)