На Кіровоградщині за добу виникло три пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58551_1.jpg)
Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області загасили 3 пожежі в житловому секторі.
Так, 24 жовтня о 07:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Івангород Олександрівської громади. На місці події з’ясувалось, що горить перекриття будинку на площі 5 кв. м. Вогнеборці олександрівського підрозділу загасили пожежу о 09:07.
О 17:52 надійшла інформація про займання електричного дроту та двох електролічильників в електрощитовій на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку по вул. Садова м. Олександрія. Бійці місцевого підрозділу оперативно ліквідували загоряння.
25 жовтня о пів на п’яту годину ранку виникла пожежа стіни та перекриття приватного будинку по вул. Польова м. Знам’янка. Пожежу рятувальники приборкали протягом години.
В усіх випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж з’ясовуються.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)