На Кіровоградщині за добу виникло три пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58509_1.jpg)
Протягом доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області тричі залучались на гасіння пожеж різного характеру.
Так, двічі вогнеборці гасили пожежі на відкритих територіях: олександрійські рятувальники приборкали займання 500 кв. м сухої трави на Кременчуцькому шосе м. Олександрія, а добровеличківські – 800 кв. м сухої трави поблизу смт Добровеличківка.
Крім того, о 13:28 надійшло повідомлення про пожежу по вул. Вишнева с. Бережинка Первозванівської СТГ. Там загорілось майно у приватному житловому будинку. Бійці 5-ї пожежно-рятувальної частини м. Кропивницький ліквідували займання на площі 2 кв. м о 14:27.
В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж з’ясовуються.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)