У Кропивницькому відбулись змагання з легкоатлетичного кросу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58450_1.jpg)
Сьогодні, 7 жовтня, у Кропивницькому відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед колективів КФК «Динамо».
Службу порятунку Кіровоградщини представили п’ять спортсменів: Марія Зеленяк, Іван Ковальов, Сергій Момот, Роман Коваль, Владислав Козак.
Слід зазначити, що рятувальники завжди демонструють високі результати у цьому виді спорті і ці змагання не стали виключенням. За підсумками загальнокомандних зусиль наші спортсмени вибороли «золото» серед найсильніших представників п’яти команд-суперників. Друге місце у команди ГУ Нацполіції в Кіровоградській області та третє вибороли військові з Олександрії.
Крім того, традиційно Марія Зеленяк в особистому заліку посіла перше місце серед жінок на дистанції 1000 м. «Бронзу» в особистому заліку також вибороли рятувальники Іван Ковальов на дистанції 1000 м та Владислав Козак у забігу на 3000 м.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)