На Кіровоградщині триває вакцинація рятувальників (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54842_1.jpg)
Розуміючи нагальну необхідність вироблення колективного імунітету проти смертельно небезпечного вірусу COVID-19, рятувальники та працівники Служби порятунку Кіровоградщини долучаються до кампанії вакцинації.
Так, 5 травня 59 співробітників апарату ГУ ДСНС в області, а також АРЗСП, 1-го ДПРЗ м. Кропивницький, 23-ї ДПРЧ м. Мала Виска пройшли первинне щеплення у медичному центрі ГУ ДСНС в області проти коронавірусної інфекції.
Для вакцинації використовується препарат Pfizer/BioNTech.
Рятувальники, що виявили бажання вакцинуватись, попередньо пройшли медичне обстеження на відсутність протипоказань до введення вакцини. Безпосередньо перед процедурою щеплення проводиться додатковий огляд та надається допуск до вакцинації.
Прес-служба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)