У Кропивницькому відбувся інформаційний захід «Європа без бар’єрів»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59949_1.jpg)
У Центральній міській бібліотеці для дітей відбувся День інформації «Європа без бар’єрів», який завершив низку заходів присвячену святкуванню Дня Європи.
Протягом дня у кожному відділі бібліотеки на відвідувачів чекали локації з цікавими заходами.
У читальному залі інформаційної підтримки доросла аудиторія відвідувачів знайомилася з історією створення Європейського Союзу, його роллю у підтримці миру та безпеки, переглядаючи матеріали книжкової виставки «Йдемо в Європу, щоб бути Україною». Читачі більше дізналися про країни, які стали для українців близькими друзями і помічниками у боротьбі за свободу, а для багатьох прихистком та порятунком від російської агресії.
Найактивніші читачі бібліотеки взяли участь у інтелектуальному турнірі «Єврознавці». В ході заходу кожен із них презентував європейську країну, дивуючи присутніх цікавими фактами з її історії та ділилися власними враженнями від подорожі цими країнами. Незважаючи на юний вік, деякі діти побували у чотирьох і більше країнах.
Всім цікаво і корисно було почути про перспективи навчання за кордоном. WEB-розвідка «Сучасна освіта за кордоном» була їм в допомогу. Для більш детального ознайомлення кожен отримав друковане видання за темою.
У кінозалі протягом дня транслювалися виступи переможців другого півфіналу «Євробачення-2023» - від Литви, Польщі, Естонії, Бельгія та інших.
На абонементі ділового читання читачі звертали увагу на книги з акцентами. Це твори європейських письменників-ювілярів.
Книжкова виставка «Казки мандрують Європою» була розгорнута у відділі інтелектуально творчого розвитку. Читачі молодшого шкільного віку із задоволенням читали книги Кіплінга та Коллоді у колі друзів.
Захід був пізнавальним та активним. Відвідувачі дізналися багато нового і незвичайного про культуру, унікальні традиції сусідніх країн.
У кожної свої фаворити та уподобаннями. Але всіх нас об’єднують єдині цінності миру.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)