Кропивничан просять допомогти зібрати гроші на лікування військовому
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60708_1.jpg)
Андрій Луцко в соцмережах просить допомоги для свого брата Максима Луцко
Друзі! Перший раз звертаюсь до Вас за допомогою. На фото Луцко Максим, мій брат. Він проходив службу в 3-му полку ССО. Підчас завдання отримав тяжкі поранення. Що призвело до ампутації верхньої і нижньої кінцівок з правої сторони, зараз лікування продовжується і буде ще декілька операцій. Дуже потрібна допомога Всіх, хто має можливість допомогти. Щиро дякую друзі - пише у фейсбуці Андрій Луцко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)