Кіровоград: рейдова перевірка у районі Ковалівки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24370_1.jpg)
Рятувальники Управління ДСНС вирушили на водойму у Кіровограді, щоб провести роз’яснювальну роботу з рибалками.
Для підлідного лову місцеві жителі виходять на річку Інгул, у районі Ковалівки обласного центру. У день проведення рейду тут зібралося чимало рибалок. З більшістю рятувальники провели роз’яснювальну роботу – нагадали правила перебування на льоду, прийоми першої допомоги потопаючим та надали застережні листівки. До пересторог працівників пожежно-рятувальної служби рибалки дослухалися та сказали, що уважніше ставитимуться до власної безпеки. Все ж, хочеться нагадати рибалкам, що відповідальність за своє життя несуть вони самі, оскільки навіть рибалки з багаторічним досвідом не застраховані від трагічних випадків на воді.
На цьому попереджувальна робота не припиняється, тож, щоб запобігти людським жертвам впродовж сезону рятувальники і надалі виїздитимуть на водойми Кіровоградської області.
У ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)