Кропивницький: дитячі розваги на вихідні
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57629_1.jpg)
21 і 22 травня, колектив КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» радо запрошує кропивничан і гостей міста на зустріч з героями улюблених мультфільмів і казок у музично-фантастичному інтерактивному шоу-спектаклі з ростовими ляльками «Пригоди у крижаному королівстві» Н.Педько (4+). Свинка Пеппа, овечка Сьюзі, сніговичок Олаф та інші персонажі вже чекають на своїх прихильників. (В ролі Ельзи – актриса Донецького драматичного театру з м.Маріуполь – Анастасія Мусатенко).
А по закінченні вистав для малечі - веселі ігри і танці.
Початок – об 11.00 годині.
*Розрахуватися за квитки можна готівкою, банківською карткою через термінал у касі театру, а також карткою «Є-підтримка», якщо вона активована у телефоні.
Довідки за телефонами: (0522) 24-28-94,(095) 036-83-21, (097) 70-73-172
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)