За добу щепили рекордну кількість жителів Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54819_1.jpg)
За останню добу в області вакцинували найбільше людей – понад дві тисячі
Щеплення від коронавірусу з початку кампанії імунізації отримали 17640 жителів Кіровоградщини станом на 30 квітня. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
«Вакциною Oxford/AstraZeneca імунізували 12092 особи, CoronaVac/Sinovac BioNTech – 886, вакциною Pfizer-BioNTech- 1452, AstraZeneca-SKBio – 3210 жителів області», – уточнив Олег Рибальченко.
Зі слів посадовця, за останню добу щепили 2101 осіб.
Як уже повідомлялося, наразі вакцинацію отримують підопічні і працівники інтернатів для людей літнього віку, будинків для інвалідів працівники структур державної безпеки та літні люди.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)