В Україні вакцинують паралімпійців та олімпійців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54676_1.jpg)
Відсьогодні в Україні розпочали вакцинацію спортсменів — паралімпійців та олімпійців, які братимуть участь в Олімпійських іграх. Щеплення здійснюють вакциною CoronaVac.
«Паралімпійці та олімпійці — гордість і надія країни. Вони гідно захищають імідж України на світовій спортивній арені, а наше завдання — зберегти їхнє здоров'я і життя», — зазначив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
Нагадаємо, щеплення проти COVID-19 є добровільним. Наразі в Україні триває другий етап вакцинації.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)