У перший день щеплення вакциною Pfizer на Кіровоградщині використали 200 доз
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54719_1.jpg)
Імунізацію від коронавірусу вакциною Pfizer-BioNTech у перший день вакцинації отримали 200 працівників і підопічних психоневрологічного інтернату в Кропивницькому та геріатричного пансіонату в Олександрії.
Про це повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА Віталій Юхименко сьогодні, 19 квітня.
«У психоневрологічному інтернаті Кропивницького медики щепили 26 працівників і 34 підопічних, в Олександрійському геріатричному пансіонаті – 42 працівників і 98 підопічних», – уточнив посадовець.
Віталій Юхименко додав, цього тижня вакцинацію проведуть у ще 7 закладах системи соцзахисту.
Нагадаємо, 1170 доз вакцини Pfizer-BioNTech Кіровоградщина отримала 18 квітня.
Зазначимо, розробниками вакцини Pfizer-Biontech є німецька біотехнологічна компанія BioNTech та американський фармакологічний концерн Pfizer. Випускається під торговельною маркою Comirnaty. Вакцина дозволена для екстреного застосування ВООЗ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)