У Кіровоградській ОДА назвали території-лідери за темпами вакцинації населення від COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55940_1.jpg)
Сьогодні, 14 вересня, під головуванням очільниці Кіровоградської ОДА Марії Чорної відбулась нарада з головами райдержадміністрацій, на якій обговорили темпи вакцинації населення від COVID-19.
За словами заступниці начальника обласного департаменту охорони здоров’я Наталії Горбенко, всього щеплено з початку вакцинальної кампанії 194 044 осіб в області, що складає 25,82%.
Лідерами за проведенням щеплень серед територій назвали Голованівський район та місто Кропивницький. На ІІ та ІІІ місцях Новоукраїнський та Олександрійський райони відповідно.
На сьогодні щеплення в області проводяться в 10 Центрах масової вакцинації, 13 мобільними бригадами та в 121 пункті щеплень.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)