Центр масової вакцинації у Кропивницькому працюватиме у п’ятницю та суботу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55259_1.jpg)
Про це повідомила очільниця Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна.
"Минулими вихідними в Кропивницькому вакцинували 778 осіб. Така активність дала поштовх продовжити кампанію з імунізації для всіх охочих. І я також закликаю жителів області обов'язково скористатись цією можливістю, щоб захистити себе і своїх близьких від цієї підступної хвороби. Акцентую, що вакцинація проти COVID-19 є абсолютно безкоштовною", - зазначила Марія Чорна.
Довідково:
Центр масової вакцинації працюватиме в Кропивницькому в приміщенні санаторію-профілакторію "Юність" ЦДПУ ім. Володимира Винниченка за адресою бульвар Студентський, 19.
У п’ятницю та суботу щеплення можна буде зробити з 09:00 до 15:00.
Імунізація проводиться вакциною "CoronaVac".
При собі пацієнти повинні мати паспорт або ID-картку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)