Понад дві тисячі жителів Кіровоградщини отримали другу дозу від COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55031_1.jpg)
Друге щеплення від коронавірусу з початку кампанії імунізації отримали 2189 жителів Кіровоградської області станом на 25 травня. Про це під повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
«Ревакцинували медичних і соціальних працівників, поліцейських, військових і людей літнього віку. Другу дозу вакцини Oxford/AstraZeneca отримали 189 осіб, CoronaVac/Sinovac BioNTech – 765, Pfizer-BioNTech – 1235 жителів області», – уточнив Олег Рибальченко.
За його словами, за добу другу дозу вакцини отримали 180 осіб.
Нагадаємо, ревакцинація CoronaVac стартувала 13 травня, Pfizer-BioNTech – 15 травня, Oxford/AstraZeneca – 20 травня
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)