Очільник патрульної поліції Кіровоградщини щепився від коронавірусу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54717_1.jpg)
Начальник патрульної поліції Кіровоградської області Антон Цюцюра отримав щеплення від коронавірусу препаратом CoronaVak сьогодні, 19 квітня.
«Поліцейським, які контактують з громадянами, надали можливість вакцинуватися під час другої хвилі. Переконаний, лише вакцинацією ми зможемо подолати коронавірус. Це робити потрібно», – вважає Антон Цюцюра.
Нагадаємо, 14 квітня Кіровоградщина отримала 4880 доз китайської вакцини CoronaVac для імунізації від COVID-19. Загалом в Україну надійшло 200 000 доз цієї вакцини.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)