На Кіровоградщині триває кампанія з вакцинації рятувальників проти COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54763_1.jpg)
24 квітня у рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19 36 рятувальникам 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія та 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка було зроблено щеплення вакциною виробництва Pfizer-BioNTech.
Вакцинація проводилась на базі Олександрійської міської лікарні №1.
Цього ж дня у медичному центрі Головного управління вакцинувалися і 90 рятувальників 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький та аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вакцинація була добровільною. До початку процедури лікарі переконались, що у добровольців немає протипоказань до щеплення та попередили, що вакцинація значно знижує ризик зараження, а також у випадку захворювання запобігає важким формам перебігу та ускладненням.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)