Кіровоградщина отримала суперсучасний реанімобіль
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54951_1.jpg)
Перший із 43 автомобілів швидкої медичної допомоги отримала Кіровоградщина за програмою МОЗу. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко сьогодні, 17 травня.
«Це реанімобіль марки Citroen найвищого - С класу. З-поміж іншого він оснащений апаратом ШВЛ. Також у ньому можна проводити операції під час руху», - уточнив Олег Рибальченко.
За його словами, решта «швидких» обладнані дефібриляторами, кисневими апаратами, приладами для вимірювання глюкози в крові, електрокардіографами, оксиметрами та низкою іншої необхідної апаратури.
Як повідомлялося раніше, сучасні реанімобілі придбані коштом державного бюджету у рамках програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги».
Вартість спеціалізованого санітарного транспорту для області – 70 мільйонів гривень.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)