Кіровоградщина додатково отримала 4160 доз вакцини CoronaVac
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55045_1.jpg)
Кіровоградщина додатково отримала 4160 доз вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.
Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко сьогодні, 27 травня.
«Загалом в Україну вже прибули 500 тисяч доз цієї вакцини. Для повної імунізації необхідно ввести дві дози з інтервалом у 28 днів. Препарат CoronaVac зберігається при температурі від 2 до 8 градусів вище нуля за Цельсієм та не має особливих умов холодового ланцюга», - розповів директор департаменту.
Нагадаємо, ревакцинація препаратом CoronaVac/Sinovac BioNTech стартувала 12 травня. Щеплення від коронавірусу препаратом CoronaVac проводять мобільні бригади медиків, центри вакцинації та бригади Збройних сил України та МВС.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)