Травень 16, 2009 |
Стрічка |
Переглядів: 1717 |
Коментарі: 0
Сьогодні шумно та людно було у обласному художньому музеї, повідомляє
«FotoInform www.fotka.kr.ua ». Багато кіровоградців стали свідками , як прямо на подвір’ї біля музею свої твори представляли, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, студенти мистецьких факультетів. Біля входу до музею відвідувачів зустрічали своїми піснями концертна група «Отрада» Кіровоградської організації руського руху України. В самому же музеї перед урочистим відкриттям акції, можна було почути виступ камерного оркестру «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії.
![“Ніч музеїв” по-кіровоградські.](http://fotka.kr.ua/news/wp-content/uploads/2009/05/img_5576.jpg)
А потім розпочалось саме цікаве. Прямо в приміщені музею відбулося багато майстер-класів різних напрямків. Також бажаючи мали можливість побачити презентацію Міжнародного товариства «Свідомості Крішни» в Кіровоградській області.
Акція закінчиться пізно ввечері – розіграшем лотереї серед присутніх.
Ігор ФІЛІПЕНКО, фото автора.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ
та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.