Квітень 16, 2009 |
Стрічка |
Переглядів: 2225 |
Коментарі: 0
Як повідомляє
«FotoInform (www.fotka.kr.ua)» працівники центру пропаганди головного управління МНС України в області, з метою контролю його проведення, спільно з головним спеціалістом управління освіти Кіровоградської міської ради Анатолієм Войним здійснили рейдову перевірку у навчальні заклади обласного центру. Зокрема завітали до загальноосвітньої школи №7 та дитячого садочку №72 “Гномик”. Приємно відмітити, що і педагоги, і діти підійшли з усією серйозністю та відповідальністю до проведення Тижня знань. Так, у школі № 7 ім О.С. Пушкіна для дітей було організовано святкову лінійку та зустріч із рятувальниками МНС, які, до речі, продемонстрували можливості роботи пожежно-рятувального автомобіля, проведення конкурсів та вікторин з тематики безпеки життєдіяльності.
![p1200577-11](http://fotka.kr.ua/news/wp-content/uploads/2009/04/p1200577-11.jpg)
А вихованці дитячого садочку «Гномик» влаштували для перевіряючих справжнє театральне дійство: малюки не лише розповідали вірші та відгадували загадки та тематику безпеки життєдіяльності, а й були одягнені у костюми рятувальників МНС. Вихованців цього закладу вже давно навчають правилам безпечної поведінки у такій ігровій формі, аби у майбутньому вони знали як саме треба поводитися у екстремальних ситуаціях.
Працівники головного управління МНС у Кіровоградській області постійно приділяють увагу пропаганді безпеки життєдіяльності серед дітей, адже розуміють, що вона є одним із основних напрямків роботи пожежно-рятувальної служби регіону.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ
та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.