Березень 16, 2009 |
Стрічка |
Переглядів: 1929 |
Коментарі: 0
Як повідомляє
«FotoInform», ініціатором якого стало Головне управління МНС у Кіровоградській області. До участі в конкурсі надійшло більше ста робіт. Приємно відмітити, що цей захід набув більш, ніж обласного масштабу. Малюнки надходили навіть з Черкаської, Донецької та Тернопільської областей.
![p11](http://fotka.kr.ua/news/wp-content/uploads/2009/03/p11.jpg)
Богдан Пилипишин, Катерина Нікітіна та Катерина Семенова – учні Кіровоградської художньої школи отримали від помічника начальника головного управління з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю підполковника служби цивільного захисту Миколи Леськіва грамоти та цінні подарунки. А трьом учасникам інших областей поштою були надіслані дипломи за активну участь у конкурсі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ
та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.