Кировоградской «Зирке» снова помешали пенальти!

Травень 05, 2009 | Стрічка | Переглядів: 1784 | Коментарі: 0

Счет матча на 22-й минуте открыл защитник «Зирки» Олег Котелюх, и долгое время хозяева поля не могли сравнить счет. Судьба матча решилась на последних минутах. На 83-й минуте пенальти в кировоградские ворота реализовал Евгений Сайко. Позже, на добавленных минутах матча, полузащитник ФК «Сумы» повторил свой выход. Таким образом, игра окончилась со счетом 2:1 в пользу ФК «Сумы», а кировогражцы второй раз вернулись домой с потерянной на последних минутах победой.

ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.