Кропивницький спортсмен переміг на всеукраїнському турнірі з гирьового спорту

Жовтень 30, 2023 | Спорт | Переглядів: 622 | Коментарі: 0

У Переяславі на Київщині відбувся Всеукраїнський турнір з гирьового спорту Переяславська осінь 2023 пам’яті почесного працівника фізичної культури та спорту України Бориса Сонька.

У змаганнях взяли участь 60 гирьовиків. У вправі "Гвардійський ривок" вихованець Кропивницької ДЮСШ № 1 Геннадій Тимофєєв посів перше місце. Спортсмен виконав 324 підйоми гирі вагою 24 кг. 

джерело

Натисніть посилання  щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
hit.ua: сейчас на сайте, посетителей и просмотров за сегодня