Уряд відповідально підготувався до зими

Вересень 07, 2017 | Новини регіонів | Переглядів: 1543 | Коментарі: 0

Цього року Урядом України місцевій владі виділені рекордні 9 млрд. грн.. на підготовку до нового опалювального сезону. Станом на сьогодні загальний стан підготовки до опалювального сезону 2017/2018 становить 95,6%. Зокрема, підготовлено 97,3% шкіл, 96,7% дитячих садків, 91,5% лікарень І це найвищий відсоток готовності до зими за всю новітню історію держави.

Кабінет Міністрів України в рамках підготовки до нового опалювального сезону повністю забезпечив всі умови для створення паливних запасів та матеріально-технічних засобів. Уже накопичено 1,9 млн. тонн вугілля, що у двічі більше, ніж минулоріч у цей же час. У підземні газові сховища закачано біля 15 млрд. кубометрів газу, що на 2 млрд. перевищило минулорічний максимум.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Ми достойно розпочнемо та пройдемо черговий опалювальний сезон. У нас достатньо запасів газу й вугілля, все буде нормально з електроенергією, все буде добре з теплом в кожній українській оселі. Водночас я прошу місцеву владу дружити з синоптичними службами, аби перший сніг не впав на голови зненацька. В оселях було затишно, світло й тепло, а люди повинні ходити чистими тротуарами».

Після реформи децентралізації, приріст місцевих бюджетів становить 100 млрд. грн. І завдання громадськості - контролювати напрямки використання цих коштів. І сьогодні прем’єр-міністр України В. Гройсман ініціював практику звітів керівників областей про проведену роботу за кошти, які надійшли від реформи децентралізації.

До слова, у 2015 році обсяг фінансування підготовки до опалювального сезону регіонів складав 2,1 млрд гривень. Це означає, що лише на 50% місцеве самоврядування збільшило свої видатки на галузь.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Треба проаналізувати, що зробила місцева влада задля зростання доходів, легалізації зарплат громадян. На кожному Уряді ми будемо виділяти 10 хвилин, щоб кожна область прозвітувала з презентацією що, де зроблено, де є проблеми, яким бачать економічний розвиток регіону, які підприємства будуються. І так щотижня. Будемо заслуховувати області, щоб відчувати справжній стан справ».

Позитивної динаміки набрав і рівень оплати населення рахунків за житлово-комунальні послуги. Сьогодні він складає 112%. Серед областей, які мають найнижчі показники за розрахунками за ЖКП, - Харківська, Сумська, Волинська, Львівська, Хмельницька, Чернігівська і Івано-Франківська області.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ВИДОБУТОК УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ РОСТЕ

Обраний Урядом України курс на збільшення власного видобутку газу дозволить цього року забезпечити приріст видобутку на 600-700 млн. кубометрів, а в 2020 році вийти на повну енергетичну незалежність України та змінити цінову політику на ринку палива - в сторону зменшення його вартості.

Україна має всі можливості для нарощування видобутку, оскільки є однією з найбільших держав Європи з великими покладами палива. Так, за даними державної компанії «Укргазвидобування», запаси газу в Україні перевищують 900 млрд кубометрів.
Минулоріч Уряд прийняв ряд важливих рішень, спрямованих на забезпечення енергетичної безпеки держави. Це і запровадження єдиної ціни на газ, і затвердження Концепції розвитку газовидобувної галузі України, план реалізації якої на сьогодні уже виконується. Завдяки цьому зупинено падіння видобутку українського газу.

За вісім місяців 2017 року обсяг видобутку природного газу становив 10 079 млн куб. м, що на 343 млн кубометрів (або 3,5%) перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Водночас це більш ніж у чотири рази перевищує обсяг нарощування видобутку за весь 2016 рік. До кінця цього року планується видобути 15,2 млрд куб.м газу, наступного року уже 16,5 млрд куб. м газу. Добовий видобуток газу продовжує триматися на максимальних за останні п’ять років показниках, - 42 млн куб. м.

Сьогодні в ході засідання Уряду, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював проведення повного аналізу ситуації у газовидобувній галузі – від адміністративних питань до відносин з обласними радами, передусім, в питаннях блокування роботи держкомпаній – затягування погодження спецдозволів обласними радами.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Доручаю протягом місяця опрацювати проблемні питання - по держгеослужбі, по ліцензіях, по інших питаннях - і створити нормальні умови, аби Україна стала державою, яка не імпортує, а експортує газ. Я зацікавлений в тому, аби Україна добувала 20 млрд кубометрів і більше».

Виконання урядової Програми 20/20 матиме величезний позитивний вплив на всю Україну, бо це:
+ 200 млрд грн до росту ВВП
+ 2 млрд дол. на економії імпортного газу
+ 1 млрд грн збільшення доходів громадян
+ 20 тис робочих місць

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool